утеплення пінопластом ціни в києві

Утеплення пінопластом ціна   У сучасному будівництві набуло широкого поширення утеплення пінопластом. Ціна в Києві на такий вид послуг найчастіше серйозно різниться, що бентежить замовника. Ми в цій статті спробуємо пояснити, чому вартість так варіює.
   Ціна утеплення будинку пінопластом в Києві в першу чергу залежить від вартості матеріалів, які застосовуються для утеплення і вартості безпосередньо робіт з утеплення. Основні матеріали для утеплення це - пінопласт, клей для приклеювання пінопласту, армуючі суміші, армуюча сітка, дюбеля і декоративна штукатурка. Найбільш впливає на ціну в першу чергу товщина пінопласту і його щільність. У пінопласту завтовшки 50 мм ціна буде нижче, ніж пінопласту завтовшки 100 мм. Також чим вище щільність пінопласту, тим вища ціна. Вартість комплектуючих для приклеювання і армування при перерахунку на 1 м. кв. в залежності від виробника може коливатися на 10-15%.
   Вартість робіт по утепленню пінопластом також залежить від багатьох чинників, таких як необхідність застосування будівельних лісів. Або необхідності залучення фахівців з виконання робіт на великих висотах - «промислових альпіністів».
При прийнятті рішення про утеплення пінопластом ціна найчастіше є вирішальним фактором, але замовник не завжди правильно оцінює всі ризики - відмінності між якісними матеріалами і не якісними. Роботами, виконаними згідно з технологією або з порушеннями всіх правил і норм. Для утеплення пінопластом ціна - не головний фактор!

Якість матеріалів і робіт - те що повинно визначати Ваш вибір.

Пенопласт -технические характеристики

Пенопласт или минвата что выбрать для утепления?

Водосточная система пластиковая

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення