як купити пінопласт в Києві за ціною - вигідною, не переплачуючи.

Пінопласт купити Київ ціна   Сьогодні пінопласт набув широкого застосування в різних сферах життя людини. У будівництві як утеплювач і звукоізоляція. У виробництві як пакувальний матеріал, конструктори застосовують пінопласт як матеріал для створення зразків. Такий широкий спектр застосування вимагає різних технічних характеристик цього матеріалу, що призвело до великої різноманітності марок пінопласту. 

   Інтернет магазин 482.com.ua продає пінопласту для утеплення, тому в цій статті ми хочемо допомогти Вам вибрати і купити пінопласт Києві ціна якого відповідала б необхідним для Вашого об'єкту якостям.
   При виборі, в першу чергу, слід визначити якими якостями повинен володіти пінопласту необхідний для Вашого об'єкту. Так для утеплення стін будинку застосовують пінопласт ПСБ 25, для утеплення підлоги застосовують ПСБ 35. У сучасному будівництві з метою зниження витрат широкого поширення набули «полегшені» марки пінопласту. Це пінопласт меншої щільності, ніж визначено ДСТУ, але іншими властивостями такими як - енергозбереження, стійкості до навантажень при розтягуванні, стійкості до хімічного впливу і т.д. – відповідають вимогам ДСТУ. Полегшений пінопласт можна застосовувати для утеплення стін приватного будинку, де ймовірність ударів по стіні або інших механічних навантажень мінімальна. Для утеплення промислових будівель і висотних будівель краще застосувати ДСТУшний пінопласт. Так само при виборі утеплювача важливо правильно підібрати його товщину. Слід враховувати такі рекомендації: згідно «Державних Будівельних Норм України» товщина утеплювача на стінах в нашій кліматичній зоні повинна складати 150 мм. Також зі спостережень зазначимо, що будинки які вважаються в народі теплими - «сталінки», «будинку царської забудови» - будувалися з товщиною стін 50 см і більше. Таким чином якщо стіни Вашого будинку побудовані в півтори цеглини (товщина 32-35 см) то варто купити пінопласт товщиною 15 см. Якщо товщина стіни будинку більше - то утеплювач можна застосовувати тонший, але щоб сумарно товщина стіни становила 50 см.
   Купити пінопласт в Києві, ціна якого задовольняє ваші вимоги Ви можете в нашому інтернет магазині 482.com.ua.    У нас у продажу представлений пінопласт різних марок та товщини. Приймати рішення про купівлю пінопласту для утеплення будинку потрібно спираючись на технічні умови які висуваються до утеплювача - товщина, щільність. Перед купівлею слід порадитися з фахівцем який буде виконувати роботи по монтажу пінопласту.

Правильний вибір допоможе Вам купити пінопласт Київ ціна якого невисока а матеріал відповідає Вашим вимогам.

Пенопласт -технические характеристики

Пенопласт или минвата что выбрать для утепления?

Водосточная система пластиковая

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення