Листовий пінопласт: застосування, характеристики, ціни.

Сьогодні в будівництві широко застосовується листовий пінопласт.

Пінопласт листовий   Його енергозберігаючі властивості, а так само ціна - нижче ніж базальтових утеплювачів - зробила пінопласт лідером по застосуванню в теплоізоляції будівель. Пінопласт листовий застосовують як в котеджному будівництві, так і в багатоповерховому. Серед недоліків листового пінопласту можна відзначити те що цей матеріал повністю синтетичний і його екологічна чистота бажає кращого.
   Для утеплення стін, фасадів в малоповерховому будівництві застосовують листовий пінопласт марки ПСБ 25, різної товщини. Так в нашій кліматичній зоні помірного континентального клімату (Україна) ДБНУ рекомендують товщину утеплювача для стін - 150 мм., а для даху - 200 мм. Але з практики фахівці вважають, що при утепленні стін і фасаду будинку - слід орієнтуватися на товщину несучої стіни. Так енерго - економічними є будинки товщина стін яких становить 500мм та більше. Таким чином при розрахунку товщини утеплювача необхідно враховувати що сумарна товщина стіни (несуча стіна + утеплювач) повинна становити не менше 500 мм, а краще більше. Тому якщо  утеплювати будівлю несучі стіни якої є товщиною 350 мм то потрібно застосовувати пінопласт в листах товщиною 150 мм. , Якщо несуча стіна 400 мм і більше то досить буде і 100 мм утеплювача.

   На сьогоднішній день найбільш вигідними в будівництві утеплювачем є - листовий пінопласт ціна і простота у використанні - фактори які визначили його широке застосування.

Пенопласт -технические характеристики

Пенопласт или минвата что выбрать для утепления?

Водосточная система пластиковая

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення