Пінопласт ПСБ 25, ПСБ 35 характеристики, застосування, ціна.

Пінопласт ПСБ 25 ПСБ 35 ціна   Сьогодні пінопласт застосовується в різних сферах життя людини - в промисловості, машинобудуванні, в транспортній сфері. Найбільше застосування все ж він отримав в будівництві завдяки своїм високим теплоізоляційним і звукоізолюючим властивостям.
   Найчастіше в будівництві застосовують пінопласт ПСБ 25 і ПСБ 35. Головна відмінність цих марок - щільність. Щільність пінопласту - характеризує його здатність витримувати механічні навантаження. Так щільність пінопласту ПСБ 25 згідно ДСТУ повинна становити від 15 до 25 кг / м. куб.  Щільність пінопласту ПСБ 35 від 25 до 35 кг / м. куб.

   Пінопласт ПСБ 25

 - застосовують для теплоізоляції стін і фасадів будівель де фізичні навантаження невеликі, а ймовірність значних механічних пошкоджень - удари, продавлювання - мінімальні.

   Пінопласт ПСБ 35

 - застосовують для утеплення підлоги. Часто його укладають під стяжку підлоги або під теплу підлогу. Так само пінопласт 35 марки застосовують для зовнішнього утеплення стін і цокольних поверхів будівель де є підвищена небезпека механічних пошкоджень утеплювача.
   Сьогодні на ринку утеплювачів з'явилися полегшений (меншої щільності) пінопласт ПСБ 25 35 Ціна їх значно нижче, ніж у вироблених відповідно до Держстандарту  і фізичні властивості теж відрізняються. Якщо на теплоізоляційні властивості щільність не має істотного впливу то здатність витримувати механічні навантаження зі зменшенням щільності значно знижується. Так пінопласт 35 полегшений не рекомендується застосовувати при утепленні стяжки підлоги, а би уникнути «просідань» підлоги.

   Перед тим як купити пінопласт слід визначити які функції він повинен виконувати, яким фізичним навантаженням він може піддаватися і відповідно яка марка пінопласту Вам підходить.

   Правильний вибір допоможе продовжити термін служби пінопласту і збереже Ваші гроші! Вдалих Вам покупок!

Пенопласт -технические характеристики

Пенопласт или минвата что выбрать для утепления?

Водосточная система пластиковая

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення